Lembitu pst. 5

Korruseid 2 Kortereid 22 22 - 20 Parkimiskohti 0

Objekti kirjeldus

    Maja info

    Lembitu pst. 5 korterelamu valmib juunis 2022. Maja esimesel korrusel on 8 ühe magamistoaga korterit ca 34 m2 ja 1 väike stuudiokorter 21 m2. Kõigil esimese korruse korteritel on privaatne puidust terrass. Teisel korrusel on 10 läbi kahe korruse korterit ca 34 m2 ja kaks läbi kahe korruse 45 m2 korterit.  Teise korruse teisel tasandil on kaks suurt kõrvuti asetsevat katuseakent. Põrandal naturaalne tammeparkett. Dušisegisti on Hansgrohe Logis koos dušikomplektiga. Seinapealne WC pott Laufen PRO pehmelt sulguva kaanega.  Duširuumi nagid ja wc-paberi hoidja Hansgrohe Logis sarjast. Kraanikausi alune kapp ja peeglikapp RB Bathroom Allegro sari, toon hall kõrgläikega. Duširuumis on  pesumasina valmidus. Fonotelefoni süsteemi. Ja sama võtmega välisukse, korteriukse  ja kuuriboksi avamine. Interneti valmidus korteris. Kõik kommunaalkulude arvestid on kaugloetavad. Iga korteri juurde kuulub kuuriboks ja parkimiskoht hoovi parklas. 18 parkimiskohal on elekrtiauto laadja paigaldamise valmidus ja 4 parklakohale paigaldame elektriauto laadijad. Paigaldame Saksa kvaliteettootja köögimööbli. Kõigil korteritel on köögimööbli jätkuks ka garderoobi kapid. Vaata lisaks www.impuls-kuechen.de. Korteri hind ei sisalda elektriauto laadijat ja köögimööblit. Nende hinnad selguvat ehituse käigus. Soovi korral saab korteri ostja paigaldada ise köögimööbli. Impuls-kuecheni köögimööbel paigaldati ka Posti 9 ja 9a majja. Sealt saab köögi pilte vaadata.

      Arhitekt ja ehitaja
  • Maja renoveerimistööde arhitekt on Tarmo Maiste, Proge OÜ.
  • Maja ehitustöid teostab Vilcon Ehitus OÜ, Viljandimaa parim ehitusfirma, mis kuulub ka Eesti ehitusfirmade paremiku hulka, pakkudes kõrgekvaliteedilist kõikidele kaasaegsetele nõuetele vastavat ehitusteenust. Tutvu firmaga ja vaata  tehtud töid  kodulehel www.vilcon.ee referentside alt.
    Müügiinfo

    Müük toimub kahes etapis.

  • Lihtkirjaliku broneerimislepingu või notariaalse võlaõigusliku lepingu sõlmimine. Broneerimistasu on 3% korteri hinnast.
  • Notariaalse asjaõigusliku lepingu sõlmimine. Peale maja valmimist ja kasutusloa saamist tuleb 1 kuu jooksul sõlmida asjaõigusleping. Ostu-müügiga seotud kulutused kannab ostja.
  • Lisa info tel. 56200300 Raul Alliksaar
• Haldustasu: 0.30 € m2
• Hooldustasu: 0.10 € m2
© 2021 Viljandi korterid | Äripinnad leiab aadressilt www.viljandiäripinnad.ee