Suur-Kaare 33 (Paalalinn)

Korruseid 4 Kortereid 66 66 - 9 Parkimiskohti 0

Objekti kirjeldus

Viljandi linnas, Paala linnaosas, Paala kooli läheduses asuv 4. korruseline 74 korteriga korterelamu.

Ühel pool maja on individuaalelamute rajoon ja teisel pool maja on Paala kooli õppehoone ja spordihall. Parkimine on maja ida-, põhja- ja lääneküljel. Maja lõunaküljel on aiaga piiratud laste mänguväljak.

SK 33 majas on kokku 74 korterit. Majas on kaks trepikoda. Esimesel, teisel ja kolmandal korrusel on igal korrusel 18 korterit, neljandal korrusel 20 korterit.

19 m2 stuudiokortereid on 10 tk.
25 m2 kolme akna ja prantsuse rõduga stuudiokortereid on 8 tk.
30 m2 stuudiokortereid on 50 tk.
47 m2 kolmetoalisi kortereid on 6 tk.

 

Projekti info

Kortereid – 74 tk.
Korruseid – 4.
Panipaiku keldris – 19 tk.
Parkimiskohti – 76 tk.
Küttesüsteem – keskküte.
Arendaja – Varaks OÜ.
Arhitekt – Margus Maiste, Proge OÜ.
Ehitaja – Vilcon Ehitus OÜ.
Maja valmimise aeg – 01.07.2015.

 

Müügiinfo

Müügis on kõik korterid, k.a. need, mis on hetkel välja üüritud.

 

Korteri hind

Sisaldab:

 • siseviimistlust vastavalt korteri juures olevale kirjeldusele,
 • liitumistasu elektrivõrguga,
 • liitumistasu veevarustuse ja kanalisatsiooniga,
 • liitumistasu kaugküttevõrguga,
 •  parkimiskohta, mis on näidatud joonisel.

Ei sisalda:

 • müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu,
 • telefonivõrguga liitumise tasu,
 • liitumistasu kaabel- või digitelevisiooni võrguga.

 

Korteri omandamise 3 etappi
 1. Broneerimine.
  Korteri broneerimiseks palume täita broneerimisavaldus. Korterit saab broneerida kuni 20-ks kalendripäevaks. Antud perioodi jooksul valmistatakse ette ning sõlmitakse, kas lihtkirjalik broneerimisleping, notariaalne võlaõiguslik- või koheselt asjaõiguslik müügileping vastavalt sellele, millises ehitusjärgus hoone on.
 2. Broneeringust taganemine/pikendamine.
  Broneeringust on võimalik taganeda 20 päeva jooksul alates broneerimissoovi kirjalikust  avaldusest. Broneeringu taganemise soovi korral palume saata kirjalik avaldus. NB! Kui klient ei vasta broneeringu perioodil müügispetsialisti poolt saadetud kirjadele ning kõnedele või ei edasta müügilepingu tarbeks vajaminevaid andmeid on müüjal õigus broneering ühepoolselt tühistada. Broneeringu tähtaega on võimalik pikendada vastavalt kokkuleppele müügispetsialistiga.
 3. Lihtkirjaliku broneerimislepingu puhul tuleb tasuda broneerimistasu 10% korteri kogumaksumusest ja ülejäänud 90% tuleb tasuda asjaõiguslepingu sõlmimisel
 4. Võlaõigusliku lepingu sõlmimine.
  Võlaõiguslik müügileping sõlmitakse 20 päeva jooksul alates broneerimis avalduse esitamisest. Antud müügilepinguga tasub Klient 20% korteriomandi kogumaksumusest.
 5. Asjaõigusliku lepingu sõlmimine.
  Asjaõigusleping sõlmitakse peale ehitustööde valmimist ning teostatud ülevaatust Kliendi poolt. Asjaõiguslepingu sõlmimisel tasub Klient 80% korteriomandi kogumaksumusest. Antud lepingu sõlmimisega saab ostja lepingu eseme/te omanikuks.
 6. Koostöös finantseerimist pakkuvate pankadega on võimalikud ka ülaltoodust erinevad finantseerimisviisid. Uurige lähemalt müügispetsialistilt.

 

Garantii

Varaks OÜ  annab majale peale kasutusloa saamist 2 aastase garantii. 2 aastane garantii ei laiene juhtudel kui seadmete müüja on oma toodetele kehtestanud eraldi garantiitingimused.

 

Finantseerimine

Erakliendihaldur: Kaie Kallaskaie.kallas@seb.ee
Erakliendihaldur: Jelena Semjonovajelena.semjonova@seb.ee
Kontakttelefon: 665 8268.

 

Korterite hindamine

Karin Lapp
Lääne-Eesti regiooni hindamisvaldkonna juht / kutseline hindaja.

Osakond: Viljandi
GSM: +372 512 4565
Tel: +372 433 4411
E-post: karin.lapp@domuskinnisvara.ee

 

Tehniline info

Hoone konstruktsioonid
Välisseinad on  silikaattellistest kiviseinad, mis on  täiendavalt soojustatud 100 mm vahtpolüstürooliga ning kaetud armeerimiskihi ja dekoratiivkrohviga.
Maja kandvad siseseinad on  silikaattellistest , korterite vahelised seinad on Aeroc plokist (kahes kihis , kihtide vahel on vill ja õhuvahe, vaheseina paksus on 300 mm), šahtide seinad on laotud Aeroc plokkidest. Korterite siseseinad on kipsplaatidest kergseinad. Vahelaed on isolatsioonikihiga kaetud raudbetoon õõnespaneelid, mille peale on valatud betoonist tasandusvalu.
Hoonel on lamekatus (madala viiluna). Katusele on paigaldatud  soojustusena 140 mm vahtpolüsterool, mis on kaetud klaaskiud kanga ja PVC kattega (Protan 1,2).

Aknad
PVC-raamidel aknad (3x pakett, värvus: seest/ väljast valge, osaliselt avatava, akna lengis tuulutusava – fresh).

Siseviimistlus
Eluruumides laminaat- või spoonparkett. Laed ja seinad on pahteldatud ja värvitud. Sanitaarruumide põrandad ja seinad on plaaditud, lagi on ripplagi. Korterite siseuksed on valged. Korterite välisuksed on lukuga varustatud värvitud puituksed. Kõikidele akendele on paigaldatud rulookardinad. Korteritesse on paigaldatud valgustid. Dušširuumis on wc paberi hoidja, käterätinagid, kraanikausikapp, peeglikapp ja seinakapp.

Vesi ja kanalisatsioon
Korteritesse on paigaldatud valged keraamilised valamud Grohe kangsegistitega, dušinurk Duscy 900 (ilma aluseta), valged kahesüsteemsed WC-potid,  ning vee- ja kanaliotsad pesumasinale. Veevarustus ja kanalisatsioon on korteritesse monteeritud täielikult seina- ja põrandasiseselt. Korteri veetorustiku sisend tuleb šahtist ja asub san. ruumi ripplae taga. Paigaldatud on avamis-sulgemiskraanid, külma- ja soojavee kaugloetavad kulumõõtjad.

Küte
Hoonesse on paigaldatud keskküte.  Soojusvarustus on tagatud linna soojavõrgust. Hoone soojussõlm paikneb keldrikorrusel. Tubade temperatuur on reguleeritav vastavalt vajadusele. Kütmine toimub termostaadiga varustatud radiaatoritega.

Ventilatsioon
Majas on korteripõhine sund väljatõmme pesuruumides. Pliidi kohale on paigaldatud eraldi õhu väljaviik ventilaatori ühendamiseks.

Elektripaigaldis
Korterite tugevvoolu ja nõrkvoolu elektrikilbid asuvad esikus seina süvises, kahetariifsed elektriarvestid asuvad trepikojas/koridoris. Vannitubadesse paigaldatakse elektriline põrandasoojendus, mis on juhitav põrandaanduri ja temperatuuriregulaatoriga. Korteritesse on paigaldatud autonoomne suitsuandur ja fonolukusüsteem. Tehakse ka tänapäevane suurt andmesidekiirust võimaldav telefonivõrgu- ja TV-kaabeldus. Korteri omanikul on võimalus ise liituda meelepärase kaabeltelevisiooni, telefoni ja andmeside teenusepakkujaga.

Panipaigad
Panipaikades on betoonpõrand, vaheseinad on puitkarkassil OSB plaadist seinad kõrgusega ca 2m, üleval tuulutusvahe.  Panipaikade uksed on kerged vaheuksetüüpi uksed.

Territoorium ja parkimine
Territoorium on korrastatud ja haljastatud. Krundile on rajatud prügikonteineri ala. Parkimiskohad (76) on  maja lähiümbruses ida, lääne ja põhja küljes.  Maja lõunapoolses küljes on aiaga piiratud laste mänguväljak.

Energiamärgis
Hoone kuulub energiaklassi C.

Köögitehnika kasutusjuhendid
• Külmik Candy
• Nõudepesu masin Candy CDI 2112
• Pesumasin-kuivati Ariston Hotpoint CAWD 129
• Praeahi Candy

• Haldustasu: 0.32 € m2
• Hooldustasu: 0.10 € m2

Asukoht

© 2018-2024 2021 Viljandi korterid | Äripinnad leiab aadressilt www.viljandiäripinnad.ee